Home
DE / EN

Zpět

Louda Auto Jihlava

Louda Auto Jihlava

4.8

96%

107 Hodnocení

Znojemská 4461/86a

58601 Jihlava


SEAT

Prodej

Service

CUPRA

Service

Hodnocení

5 hvězdiček

 

(92)

4 hvězdičky

 

(8)

3 hvězdičky

 

(4)

2 hvězdičky

 

(2)

1 hvězdička

 

(1)

Spokojenost

4.76

Zákaznický servis

4.84

Organizace

4.85

Kompetence

4.94

Akce SEAT

4.78

Financování

4.91

5
SEAT

Skvělý přístup

Celkové hodnocení podniku: Pan Sedlák i pan Vopelka zajistili vše k mé naprosté spokojenosti i přes náročné časové nároky a díky tomu jsem mohl na dovolenou odjet v novém autě pouhých pár dní od chvíle, co jsem se rozhodl o jeho koupi.

Fahrzeugkauf

Michal K.
7/8/2024
5
SEAT

Maximální spokojenost

Reparatur

Pavlína M.
7/8/2024
4
SEAT

Vše je o lidech

Možná jsem přišel ve špatné náladě, ale dostávat od technika dotazy co všechno chci udělat a opakovat dokola, že standardní servisní úkony při 60 tis + olej v prevodovce... cenový odhad jsem nedostal, pravda, neptal jsem se. Unate ten pocit, kdyz toho vite vic nez prodavac v obchode.... S cenou 20 tis jsem dost překvapený, asi je to na autorizovany servis ok, ale ja si ty penize netisknu, proto se poohlednu pro priste po neautorizovanem servisu (auto již není v zárucce)..

Service

Veronika S.
6/28/2024
5
SEAT

Ochota vzali mě bez objednání

Company V.
6/26/2024
2
SEAT

Nepatrné přelakování trvá 14 dní

Celkové hodnocení podniku: Bohužel servis trval 14 dní, extrémní časová naročnost přelakování. Od té doby, co se posílá na přelakování k Louda auto Pardubice trvá vše dvojnásobek času Loajalita: Přelakování trvalo 14 dní!!!

Reparatur an Karosserie und Lack

pan M.
6/21/2024
5
SEAT

Dobré jednání

Company V.
6/19/2024
5
SEAT

Seat Ateca

Celkové hodnocení podniku: Vedoucí prodeje zkušený, ochotný, nápomocný a komunikativní zaměstnanec.

Fahrzeugkauf

Miroslav S.
6/18/2024
5
SEAT

Dobré jednání

Service

§57a-Begutachtung (Pickerl)

pan L.
6/12/2024
5
SEAT

Spokojenost

Jsem spokojený se svým servisním technikem se službami servisu.

Reparatur

Vladimír L.
6/10/2024
5
SEAT

Servis/oprava

Celkové hodnocení podniku: Profesionální přístup přijímacího technika, vysvětlení problamatiky a vstřícnost při řešení opravy.

Reparatur an Karosserie und Lack

Václav S.
5/29/2024
1
SEAT

Skandál. Velmi pěkná reakce na moje hodnocení - omluva společnosti a poskytnutí servisní prohlídky zdarma.

Loajalita: Neprofesionalita. Celkové hodnocení podniku: Totální neprofesionalita pracovníka servisu vozidel Seat; nejasná a nepřesná komunikace, slibování, mlžení, vylhávání se o termínech, vylhaná a podivná fakta, ... Auto jsem po havárii (29. 4. 2024) a kontaktování své pojišťovny předal společnosti Louda Auto Jihlava 5. května 2024. Pracovník mi sdělil, že vše by mělo být vyřízeno přibližně do 14 dnů. Potom nastala série telefonátů a různé přísliby a pololži, že to vázne u klempířů, potom, že je problém na lakovně, údajně v Pardubicích (?), ... V průběhu této komunikace (telefonáty jsem opakovaně prosil, slušně žádal o co možná nejrychlejší vyřízení mého případu. Následovalo jakési chlácholení a pak sliby ... Pak však přišel šok! Kontaktní pracovník sevisu vozů Seat se mne dotázal, zda měl můj vůz na podvozku kryt motoru kryt motoru? Odpověděl jsem, že u mého typu vozu je to samozřejmostí a on na to, že prý ne. Já jsem tedy navštívil místo nehody, a ačkoli toto pole bylo zatím posečeno, zbytky krytu jsem našel, nafotil, zavolal jsem dotyčnému, který byl spokojen a řekl, že až si pojedu pro vůz, abych tyto kusy krytu přivezl a že nyní je vše již na mé pojišťovně, auto, že prý stojí na parkovišti a čeká se pouze na vyřízení dokumentace ze strany mé pojišťovny a zaslání tzv. "krycího dopisu", ... Pak však přišel další šok. Poté, co jsem kontaktoval pojišťovnu, sdělil mi operátor, že Váš slavný podnik Louda Auto Jihlava, konkrétně jakýsi "odpovědný" diletant a lhář poslal veškeré podklady, fotodokumentaci, ... pojišťovně 24. května 2024. Likvidátor tedy začal zpracovávat svoji agendu až v pondělí 27. května 2024. Nyní již jednám s pojišťovnou a snažím se o urychlení zaslání "krycího dopisu", ... Toto vše mi způsobilo řadu starostí, a nejen mně ale i mým blízkým, nemocným rodičům, o časových ztrátách a dalších okolnostech se nebudu vyjadřovat. Jsem zklamán a otráven . Roky jsem jezdil do servisu AUTO Máca a i po převzetí podniku firmou Louda Auto jsem byl spokojen. To vše skončilo tímto skandálním diletantstvím. Promýšlím další kroky, protože pokud se takto chovají pracovníci jihlavské pobočky renomované firmy Louda Auto, jak to asi dopadne s naší republikou? Takto bych si představoval nějakou finanční kompenzaci, popřípadě minimálně jednoznačné vysvětlení výše uvedeného neprofesionálního chování. /// V tomto následném hodnocení oceňuji a vážím si reakce společnosti LoudaAuto - společnost se mi omluvila, vše vysvětlila a jako kompenzaci mi poskytla nejbližší servisní prohlídku mého automobilu zdarma, čehož si vážím a tímto je pro mne opět tato firma a její servis - pobočka v Jihlavě - respektovaným a profesionálním subjektem. Děkuji.

Reparatur an Karosserie und Lack

Jan R.
5/29/2024
5
SEAT

Spokojenost

§57a-Begutachtung (Pickerl)

Pavlína M.
5/21/2024