Home
DE / EN

O car.advisor

car.advisor je online portál pro hodnocení služeb souvisejících s provozem a doplňkovou výbavou značek koncernu Volkswagen.

1. car.advisor nabízí následující funkce

1.1. Hodnotit firmy

Tato platforma dává zákazníkům/návštěvníkům autosalonu možnost veřejně ohodnotit svou návštěvu v autosalonu.

1.1.1 Ověřená hodnocení

Několik dní po návštěvě podniku, kdy zákazník při zakoupení zboží či poskytnutí služby sdělí podniku svoji e-mailovou adresu, obdrží zákazník na jím uvedenou adresu e-mail s žádostí o hodnocení daného podniku. Zakoupení konkrétního zboží či služby vždy lze spárovat s konkrétním zákazníkem. Pokud zákazník zadá hodnocení výše uvedeným způsobem, víme, že v daném podniku skutečně byl – jeho hodnocení na platformě obdrží pečeť kvality "Ověřené hodnocení".

1.1.2 Neověřené ratingy

Zákazníci mohou hodnotit podnik i bez toho, aby byli požádáni o hodnocení e-mailem - například zákazník nezná e-mailovou adresu nebo hodnotí návštěvu, která proběhla před malou chvílí. Za tímto účelem přejdou na platformu nebo na webové stránky prodejce a vstoupí tak do procesu hodnocení. Hodnotí se jak samotný podnik, tak i zaměstnanci (i když ne ve veřejném individuálním hodnocení) a využívané služby - bez ohledu na to, zda se jedná o nákup vozidla nebo služby. Kromě toho může zákazník napsat další recenzi a doporučit podnik ostatním. Neověřené ratingy jsou příslušně označené a nemají vliv na celkové hodnocení podniku.

1.2 Vyhledávání podniků

Na stránkách car.advisor získávají zákazníci informace a názory na společnosti, které jim pomáhají při rozhodování.
- Zákazníci mohou na platformě vyhledávat podniky, které je zajímají.
- Jako pomůcka při vyhledávání slouží parametry, jako je blízkost nebo průměrné celkové hodnocení.
- Na podrobných stránkách autosalonů si zákazníci mohou prohlédnout hodnocení podniků a také si ihned domluvit termín návštěvy servisu.

1.3 Vyhodnocení dalšího vybavení

V rámci služby car.advisor mohou zákazníci hodnotit také doplňkovou výbavu vozů. Dva měsíce po zakoupení vozidla obdrží e-mail s žádostí o hodnocení doplňkové výbavy svého vozu. Tato hodnocení jsou implementována do konfigurátoru vozu příslušné značky na domovských stránkách značky a pomáhají ostatním uživatelům při rozhodování o koupi.

2. Zřeknutí se odpovědnosti

Veškeré komentáře vytvořené na platformě v žádném případě nepředstavují názory, stanoviska a hodnocení společnosti Porsche Austria a nejsou s ní nijak spojeny. Za správnost informací ručí autor. Společnost car.advisor ani registrovaní prodejci hodnocení nemění. Společnost car.advisor si však vyhrazuje právo smazat některé komentáře bez předchozího upozornění, pokud obsahují neetické, urážlivé nebo nezákonné výroky nebo pokud jsou takového charakteru, že je společnost car.advisor považuje za nepřijatelné.

3. Ochrana údajů

Zákazník je po celou dobu vlastníkem svých údajů a může hodnocení upravovat a mazat. Hodnocení je možné pouze po registraci na základě zveřejnění e-mailové adresy. Uživatel může tento zákaznický účet kdykoli smazat bez ohledu na provedená hodnocení. Pokud mají být odstraněny i komentáře, je třeba to provést v samostatném kroku. Ověřený zákazník může být obchodníkem kontaktován na základě údajů o pobytu v podniku za účelem objasnění hodnocení. Hodnocení se zobrazují pod jménem a prvním písmenem příjmení.